وبسایت نیلوکالا نسخه سوم وبسایت ژئوتکنیک میباشد. که از سال ۱۳۸۷ فعالیت فروش و خدمات پس از فروش لوازم مهندسی و زمین شناسی را آغاز نمود و با توجه به درخواست مشتری ها و کشش منطقه فرهنگی انقلاب و درخواست مشتریان محترم ، بخش هایی دیگر مانند لوازم آزمایشگاهی (میکروسکوپ و لوازم مصرفی آزمایشگاهی) ، لوازم نجومی شامل تلسکوپ و دوربین شکاری به سبد کالاهای قابل فروش اضافه گردید. و به امید خدا در آینده نزدیک اقلام متنوع تری نیز به محصولات افزوده خواهد شد.

در ابتدا ، پنج شرکت مطرح که سابقه برخی بیش از ۱۵ سال بود و جزو شرکای تاسیس کننده ژئوتکنیک بودند ، هر کدام تامین بخشی از کالا ها را بعهده گرفتند و فعالیت بدین شکل ادامه یافت. در سال ۱۳۸۸ ژئوتکنیک خود مستقیم اقدام به واردات کالاهایی خاص از کشورهایی چون آمریکا ، سوئد ، اسلواکی ، هنگ کنک و چین نمود.

از ابتدای فعالیت شعار اصلی و اعتقادی ژئوتکنیک “مشتری مداری بر پایه ارائه خدماتی متمایز از رقباء و ارائه سالم ترین کالا ها با قیمت رقابتی” بوده است. در همین راستا ژئوتکنیک به عنوان اولین مجموعه در ایران اقدام به تولید فیلم های آموزشی متنوع فارسی برای دستگاههایی چون GPS و میکروسکوپ ها نمود و در کنار آن شروع به جمع آوری فیلم هایی از وبسایت های معتبر خارجی نمود. اکنون برخی از فیلم ها در وبسایت نیلوکالا قابل رویت میباشد. داشتن دیدگاه تخصصی ، نه فقط فروش ، در تمامی بخش ها و همچنین تکمیل و بروز رسانی مستمر و مداوم اطلاعات بروی وبسایت ژئوتکنیک (نیلوکالا) باعث گردیده که این وبسایت بعنوان یک منبع قابل اعتماد شناخته شود و به لطف خدا و اعتماد مشتریان امروز همگان ژئوتکنیک را بعنوان یک برند معتبر میشناسند.

هدف از ارائه و درج فیلم ها و عکس های متنوع در وبسایت ، ایجاد درک کامل و واقعی از کارایی کالای مورد نیاز مشتری بوده است. ژئوتکنیک (نیلوکالا) همواره تهیه کالاها از مبادی قانونی و واردات اجناسی با کیفیت را در اولویت خود قرار داده و بدان متعهد میباشد و هیچگاه اجناس Refurbished یا تقلبی عرضه نشده. بسیار خرسندیم که توانسته ایم از چندین هزار مشتری رضایت ۹۹.۹۸ درصد را جلب نموده و رابطه ای دوستانه نزدیکی با تعداد کثیری از مشتری هایمان ایجاد نمائیم و امیدواریم در وبسایت نیلوکالا هم بتوانیم رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان عزیز را به همراه داشته باشیم.

سابقه کاری هر مجموعه ، تعهد به قولها ، صداقت و انصاف ، ملاک خرید برای بسیاری از مشتری های ما بوده که منجر به خرید چند باره و معرفی ما به دوستانشان میباشد. از این رو جهت کاهش هزینه ها و متعاقب آن کاهش قیمت کالا برای مشتری های محترم ، تصمیم مجموعه بر این شد تا فروش بصورت غیر حضوری ادامه پیدا کند و هم اکنون امکان واریز وجه بصورت آنلاین نیز میسر میباشد.

در فروشگاه آنلاین نیلوکالا پشتیبانی از هر چیزی برای ما با اهمیت تر است. ما در نیلوکالا بر این اعتقاد هستیم که اگر پشتیبانی خوب و به موقع به کاربران عزیزمان ارائه کنیم ، آنها را مشتری همیشگی خود کرده ایم. مشتری وفادار بزرگترین دارایی یک شرکت است پس تلاش می کنیم با ارائه خدماتی شایسته ، مانند یک دهه گذشته شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

جهت رفاه مشتریان عزیز بخشی بنام “پرسش و پاسخ” نیز در ذیل توضیحات محصولات در وبسایت گنجانده شده تا به سوالات اختصاصی در رابطه با همان محصول پاسخ داده شود تا پیش از خرید ابهامات احتمالی رفع شود. با اینحال خواهشمندیم هر سوالی که در مورد محصولات نیلوکالا دارید از طریق فرم های مربوطه و ایمیل و یا تماس تلفنی با ما درمیان بگذارید. خوشحال میشویم پاسخگوی شما باشیم.

سعی می کنیم به درخواست های شما بین ۱۰ دقیقه تا حداکثر ۶ ساعت مناسب ترین پاسخ را ارسال کنیم.

خدمات و شعار اعتقادی ما همانند سابق خواهد بود. ما کامل نیستیم اما در مسیر کمال حرکت میکنیم ما هیچگاه دروغ نگفته ایم هیچگاه غلو نکرده ایم هیچگاه فریبکاری نکرده ایم هیچگاه فروش به هر قیمت را در اولویت کاری خود قرار نداده ایم هدف اصلی ما فروش بر پایه رضایت و درک مشتری از کالای خریداری شده ، بوده است و مصداق آن ، همین اطلاعات متنوع و فیلم های تهیه و درج شده در وبسایت ژئوتکنیک (نیلوکالا) است سعی نموده ایم از تمامی زوایا کالاها را قابل لمس تر نمائیم. همچنان از شما حمایت خواهیم نمود چرا که به حمایت شما نیاز داشته و داریم.

مدیریت فروشگاه آنلاین نیلوکالا